Register liedduo's Schubert Masterclass 1995 t/m 2013

(gerangschikt op stemsoort)

 

Sinds 1995 vonden er tien edities plaats van de Schubert Masterclass voor professionele duo’s Zang en Piano. Hieronder treft u een overzicht aan van de deelnemers.

 

Editie 1995

Marleen van Dijk, sopraan en Sylvia Wessel, piano (beiden Nederland)
Nienke Oostenrijk, sopraan en Marianne Boer, piano (beiden Nederland)
Simone Veder, alt (Nederland) en Paul Turner, piano (Groot Brittannië)
Jan-Willem Baljet, bariton en Gilbert den Broeder, piano (beiden Nederland)
Pierre Mak, bariton en David Bollen, piano (beiden Nederland)
Samuel Zünd, bariton (Zwitserland) en Roger Braun, piano (Nederland)

Editie 1996

Jean Kyung Shin, sopraan (Korea) en Kyung-Ju Jang, piano (Korea)
Bettina Smith, mezzo-sopraan (Noorwegen) en Ana Maria Sanchez Donate, piano (Spanje)
Margriet van Reisen, mezzo-sopraan (Nederland) en Mary Barber, piano (Nieuw Zeeland)
Cécile van de Sant, alt en Bart van de Roer, piano (beiden Nederland)
Simone Veder, alt  en Natasja Douma, piano (beiden Nederland)
Marc Pantus, bariton en Carolien Drewes, piano (beiden Nederland)
Samuel Zünd, bariton (Zwitserland) en Jeroen Sarphati, piano (Nederland)

Editie 1998

Catharina Marquet, sopraan (Duitsland) en Thorsten Kaldewei, piano (Duitsland)
Josje Heffels, mezzo-sopraan en Irja Zeper, piano (beiden Nederland)
Hermien de Zwart, mezzo-sopraan en Judith Halmans, piano (beiden Nederland)
Ainhoa Zubillaga, mezzo-sopraan (Spanje) en Ana Maria Sanchez Donate, piano (Spanje)
Albert van Ommen, tenor en Natasja Douma, piano (beiden Nederland)
Samuel Zünd, bariton (Zwitserland) en Jeroen Sarphati, piano (Nederland)

Editie 2000

Catharina Marquet, sopraan en Thorsten Kaldewei, piano (beiden Duitsland)
Elena Kruglowa, sopraan en Robert Mariskin, piano (beiden Rusland)
Lenneke Ruiten, sopraan en Thom Janssen, piano (beiden Nederland)
Christianne Stotijn, alt en Ernst Munneke, piano (beiden Nederland)
Alexander Kaimbacher, tenor (Oostenrijk) en Youna Park, piano (Korea)
Tyler Duncan, bariton en Erika Switzer, piano (beiden Canada)
Thomas Oliemans, bariton (Nederland) en Ruta Vaivade, piano (Letland)
Samuel Zünd, bariton en Theresia Schmid, piano (beiden Zwitserland)

Editie 2002

Olesya Golovneva, sopraan en Anastasiya Milioranskaya, piano (beiden Rusland)
Catharina Marquet, sopraan (Duitsland) en Woo Se-Ryung, piano (Korea)
Julya Smorodina, sopraan en Anastasia Dedik, piano (beiden Rusland)
Karin Thyselius, sopraan (Zweden) en Tobias Krampen, piano (Duitsland)
Bartholomeus de Kegel, tenor en Marc Masson, piano (beiden België)
André Morsch, bariton (Duitsland) en Jeroen Sarphati, piano (Nederland)
Thomas Oliemans, bariton en Claar ter Horst, piano (beiden Nederland)
Timm de Jong, bas en Tobias Krampen, piano (beiden Duitsland)

Editie 2004

Ilse Eerens, sopraan en Inge Spinette, piano (beiden België)
Nathalie Gaudefroy, sopraan (Frankrijk) en Eildert Beeftink, piano (Nederland)
Olesya Golovneva, sopraan en Anastasiya Melioranskaya, piano (beiden Rusland)
Hanneke de Wit, sopraan en Jaap Kooi, piano (beiden Nederland)
Karin Thyselius, sopraan (Zweden) en Alice Turner, piano (Groot Brittannië)
Jae-Seop Kim, bariton (Korea) en Gabrielka Clout, piano (Nederland)
Wiard Witholt, bariton en Laura de Lange, piano (beiden Nederland)
Andrew Kidd, bas en John Reid, piano (beiden Groot Brittannië)

Editie 2007

Emily Albrink, sopraan en Nancy Albrink, piano (beiden Verenigde Staten)
Maria Bulgakova, sopraan en Maria Kovalevskaia, piano (beiden Rusland)
Kathrin von der Chevallerie, sopraan en Freya Donner, piano (beiden Duitsland)
Elisa Fenner, sopraan (Duitsland) en David dos Santos, piano (Portugal)
Maya Kasir, sopraan en Marc Verter piano (beiden Israël)
Eun Mi An, sopraan (Korea) en Gabrielka Clout, piano (Nederland) 
Yasushi Hirano, bas en Sayuri Matsuda, piano (beiden Japan)
Thomas Tatzl, bas (Oostenrijk) en Maria Bachmann, piano (Estland)

Editie 2009

Andréanne Brisson Paquin, sopraan (Canada) en Stéphane Trébuchet, piano (Frankrijk)

Regine Hangler, sopraan (Oostenrijk) en Hanako Toyoda, piano (Japan)

Mara Mastalir sopraan (Oostenrijk) en Deirdre Brenner, piano (Verenigde Staten)

Hanna Müller, sopraan (Duitsland) en Mihaela Tomi, piano (Roemenië)

Leonore van Sloten, mezzo-sopraan en Mignon Gotzsch, piano (beiden Nederland)

Falko Hönisch, bariton en Felix Romankiewicz, piano (beiden Duitsland)

Tomasz Wija, bas-bariton (Polen) en David Santos, piano (Portugal)

Bence Asztalos, bas en Áron Razga, piano (beiden Hongarije)

Editie 2011 

Rebecca Nelsen, sopraan en Chanda VanderHart, piano (Verenigde Staten)

Sarah Marie Kramer, sopraan en Chanda VanderHart, piano (Canada/Verenigde Staten)

Nikoletta Bolya-Pap, sopraan en Judit Csüllög, piano (Hongarije)

Sonja Volten, sopraan en Natasja Douma, piano (Nederland)

Karolina Hartman, mezzo-sopraan en Yuri van Nieuwkerk, piano (Nederland/Zweden)

Pauline Leroy, mezzo-sopraan en Alexandre Grelot, piano (Frankrijk)

Carina Vinke, alt en Eke Simons, piano (beiden Nederland)

Emilio Pons, tenor en Robert Bärwald, piano (Mexico/Duitsland)

Artur Rozek, bariton en Anastasia Levandovskaia, piano (Polen)


Editie 2013

Marleen Everink, sopraan en Thijn Vermeulen, piano (beiden Nederland)

Caroline Jestaedt, sopraan (Frankrijk) en Anastasia Levandovskaia, piano (Polen)  

Sarah Marie Kramer, sopraan en Carl Philippe Gionet, piano (beiden Canada)

Channa Malkin, sopraan (Nederland) en Viktoriya Anastasova, piano (Bulgarije)

Marie Perbost, sopraan en Joséphine Brault, piano (beiden Frankrijk)

Marije Roos, sopraan (Nederland) en Olga Grishina, piano (Rusland)


Editie 2015

Charlotte Houberg, sopraan en Felix Justin, piano (Nederland/Indonesië)
Michael Borth, bariton en Pieter van Delden, piano (Duitsland/Nederland)
Eva Marti, mezzosopraan en Martha van Damme, piano (Spanje/België)
Daniël Hermán Mostert, bariton en Heleen Pauw-Vegter, piano (beiden Nederland)